Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Unlar

Yeni araştırmalar, chia tohumlarının faydalarının sandığımızdan daha fazla olduğunu gösteriyor. Örneğin; tohumlar, cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olurken yaşlanmanın belirtilerini de azaltabiliyor. Bunun yanı sıra kalp ve sindirim sistemini destekler, daha güçlü kemik ve kasların inşa edilme..
84,90TL
Vergiler Hariç:84,90TL
En çok bilinenle başlayalım, çemen dediğimiz ve bu bitkinin tohumlarının kurutulup öğütülmesiyle elde edilen tozu, baharat olarak kullanılıyor. Soslara, kahvaltılıklara ve pastırmaya katılıyor. Bunun dışında tohumları öğütülerek çorbalara, et yemeklerine ve turşulara da katılabiliyor.Çemen otunun ya..
99,90TL
Vergiler Hariç:99,90TL
Fasulye unu, herkes tarafından bilinmeyen bir un çeşididir. Fasulye unu diğer unlardan daha kaliteli ve lezzetlidir. Fasulye hemen hemen her çeşit fasulye türünden üretilen bir un çeşididir. Fasulye unundan, tatlı, çorba, yemek ve cilt maskesi yapılmakta. Fasulye ununu diğer unlardan ayırın özelliği..
94,90TL
Vergiler Hariç:94,90TL
Keçiboynuzu, halk arasında harnup olarak da anılan, şaşırtıcı olsa da baklagiller familyasından olan bir bitki. Mısır'dan Yunanistan'a kadar uzanan geniş bir alanda kendine yetişme imkanı bulan bu bitki, özellikle Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü coğrafyalarda çok kolay yetişme imkanı buluyor.Yaprakl..
119,90TL
Vergiler Hariç:119,90TL
Çok değil bundan kısa bir süre önce hayatlarımıza kinoa gibi yeni nesil süper besinler girdi. Salataları, köfteleri derken kinoa beslenmemize yerleşmeye iyiden iyiye devam ediyor. Avokadolar, amarantlar, chia tohumları, soya sütleri, proteinli ve şekersiz ürünler, mikrofilizler ve daha niceleri..
79,90TL
Vergiler Hariç:79,90TL
Kinoa GDO içermez, glütensizdir ve çoğunlukla organik olarak üretilir. Teknik olarak tahıl olmasa da, "tam tahıllı" bir besin olarak geçer.İşte 185 gram pişmiş kinoanın besin değerleri (gram veya tavsiye edilen günlük tüketimin yüzdesi olarak belirtilmiştir):Protein: 8 gramLif: 5 gramManganez: ..
69,90TL
Vergiler Hariç:69,90TL
Pedeliaceae familyasından gelen susam, boyu 50-250 santimetreye kadar uzayabilen, tohumlarından yağ elde edilen, bir yıllık bir bitki türüdür. Ana yurdu Afrika olarak bilinen susamı çok eski çağlardan bu yana tarımı yapılmaktadır. Pembemsi veya beyaz renkte çiçekler veren bitkinin kapsül şeklinde me..
129,90TL
Vergiler Hariç:129,90TL
Glutensiz beslenenler ya da beslenmek zorunda olanlar başta olmak üzere, yemekle, mutfakla ilgisi olan hemen herkesin son zamanlarda adını çok daha sık duymaya başladığı bir malzemeden söz edeceğiz bugün size, mercimek unundan!"Mercimekten de un mu olurmuş canım?" demeden önce !! Biz yaptık, ol..
49,90TL
Vergiler Hariç:49,90TL
Antik çağlardan günümüze kadar vücudun genel sağlığını geliştirmek ve bazı hastalıkları tedavi etmek için kökeni Hindistan’a dayanan Ayurvedik tıpta kullanılan Türkçe’ye karnıyarık otu tohumu olarak çevrilen psyllium husk, Plantago Ovata bitkisinin tohumlarının kabuğundan elde edilen bir lif türüdür..
39,90TL
Vergiler Hariç:39,90TL
Ürünlerimiz '' Erde Doğal Tarım '' güvencesi ile üretilmektedir.Ürünümüz 500 Gr'lık paketler halinde satılmaktadır.Sipariş verirken paket halinde olduğunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.İrmik durum buğdayının öğütülüp elenmesiyle elde edilen bir besin maddesidir. İrmik tanecikleri 125-140 m..
34,90TL
Vergiler Hariç:34,90TL
Ürünlerimiz '' Erde Doğal Tarım '' güvencesi ile üretilmektedir.Kıraca Tonya'da Üretilmektedir.Ürünümüz 500 Gr'lik paketler halinde satılmaktadır.Sipariş verirken paket halinde olduğunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.Beyaz unun yerine alternatif olarak arayış içerisine girenler için doğal&n..
24,90TL
Vergiler Hariç:24,90TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)