Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Diğer Meyveler

Ürünlerimiz '' Erde Doğal Tarım '' güvencesi ile üretilmektedir.Ürünümüz 1 KG'lık paketler halinde satılmaktadır. Sipariş verirken paket halinde olduğunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.AŞAĞIDAKİ SKALAYA GÖRE SİPARİŞ VERİNİZ.. NOT KISMINA MUTLAKA SKALADAKİ RAKAMI BİLDİRİNİZ Kİ SİZİN İSTEDİĞİ..
27,00TL
Vergiler Hariç:27,00TL
Kavunun anavatanı Asya’dır. KAVUNUN ATA TOHUMU OL.....MAZ...üLKEMİZDE İLK OLARAK ÇOKLU YETİŞTİRİLMESİ 1922 YILIDIR...Doğu Anadolu, Kafkasya, İran, Afganistan ve Türkistan’da yabani kavun çeşitlerine rastlanmaktadır. Kavun dünyaya bu bölgelerden yayılmıştır. Kavun, kabakgillerden sürüngen g..
25,90TL
Vergiler Hariç:25,90TL
Ürünlerimiz '' Erde Doğal Tarım '' güvencesi ile üretilmektedir.Ürünümüz 1 KG'lık paketler halinde satılmaktadır. Sipariş verirken paket halinde olduğunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz...
27,90TL
Vergiler Hariç:27,90TL
1 ADET FİYATIDIRÜLKEMİZDEKİ   EN   EKONOMİK   FİYATTAN    SATIYORUZ BİR ADET AVOKADO YAKLAŞIK 200 İLA 240 GRAM GELMEKTEDİRÜrünlerimiz '' Erde Doğal Tarım '' güvencesi ile üretilmektedir.Gazipaşa / Antalya ilçesinde üretmeyi BAŞARABİLDİĞİMİZ PERSEA AM..
18,90TL
Vergiler Hariç:18,90TL
Emirler yükseklerde yetiştirdiğimiz yeşil zeytinlerimiz. Endemik türdür.  Ege bölgesi zeytinlerine benzemez. Tadı daha yoğun, yağı daha fazla olur . ..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Ürünlerimiz '' Erde Doğal Tarım '' güvencesi ile üretilmektedir.Ürünümüz 1 KG'lık paketler halinde satılmaktadır.Sipariş verirken paket halinde olduğunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz...
28,90TL
Vergiler Hariç:28,90TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)